Експерти назвали автомобілі з найбезпечнішими задніми місцями

Видання Consumer Reports оприлюднило рейтинг нових автомобілів з найбезпечнішими задніми місцями. Експерти оцінювали зручність установки дитячого крісла та бустера, оповіщення водія про пасажирів на задніх місцях, нагадування про ремені, задні підголівники та наявність задніх подушок безпеки.

Виявилося, що безпека задніх пасажирів не є для автовиробників настільки ж важливою, як захист водія. Наприклад, лише 40% нових автомобілів мають переднатягувачі задніх ременів безпеки, нагадування про задні ремені – менш ніж у третини, а задні бічні подушки – тільки у чверті.

Серед машин 2021 модельного року перше місце посіла Toyota Sienna, потім йде Nissan Rogue і Ford Bronco Sport. Далі в рейтингу розташувалися Cadillac Escalade, Ford F-150 XLT, Mercedes-Benz GLA, Hyundai Elantra, Hyundai Ioniq, Acura TLX та Genesis G80.

Серед автомобілів 2022 року перше місце зайняв Nissan Pathfinder, потім йдуть Honda Civic та Mitsubishi Outlander. Після них у рейтингу розташувалися Acura MDX, Kia Carnival, Chevrolet Bolt, Genesis GV70, Hyundai Tucson, Hyundai Santa Cruz та Volkswagen Taos.

«Висновок з нашого нового дослідження безпеки задніх сидінь полягає не в тому, що автомобілі з нижчими оцінками небезпечні, а в тому, що вони не забезпечують такий самий захист, як автомобілі, які отримали вищі оцінки», – пояснила Емілі Томас з Consumer Reports.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.