Ford думає про відродження електричного Focus

Електричний хетчбек Ford Focus Electric, який випускався з 2011 до 2018 року, не зміг стати популярним, проте керівник європейського відділу дизайну марки Мурат Гелер розказав виданню Autocar, що Ford розглядає можливість відродження моделі.

Зараз компанія ще не має затвердженого плану, але вивчає безліч ідей для майбутніх електромобілів, серед яких є і Focus Electric. «Всі запускають електромобілі й ми теж випустимо декілька новинок. Ми дивимося на все: пропорції, архітектуру. Зараз дуже багато роботи», – відзначив Гелер.

Хетчбек Focus Electric не розроблявся як електрокар – він використовував платформу третього покоління моделі з двигуном внутрішнього згоряння, яка продавалася в Європі та США. На момент запуску електричний Focus отримав літій-іонну батарею LG ємністю 23 кВт-год, яка у 2017 році була модернізована до 33,5 кВт-год. З нею Focus міг без підзарядки подолати відстань до 225 км. Силова установка розвивала 145 к.с. потужності та розганяла хетчбек з місця до 100 км/год за 11,4 секунди.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.