Ford показав фотографії нового Mondeo

Попри те, що колись популярний Ford Mondeo вже залишив ринок США та ось-ось піде з Європи, не залишивши там спадкоємця, модель все ж перейде в нове покоління. У Китаї відбувся перший показ новинки. Характеристики автомобіля компанія офіційно не озвучила, але ми їх все одно вже знаємо.

За розробку нового Mondeo відповідав китайський підрозділ компанії. Найближчими родичами моделі є ліфтбек «в стилі SUV» Ford Evos та преміальний седан Lincoln Zephyr – в основі цієї трійці лежить модернізована версія «візка» від останнього Focus. Зі зміною поколінь Mondeo підріс: довжина новинки становить 4935 мм, ширина – 1875 мм, висота – 1500 мм. Колісна база збільшена одразу на 95 мм – до 2945 мм.

Зовнішність зробили в стилі Evos: седану дісталися аналогічні решітка радіатора і двоярусна головна оптика (зверху розташовані ходові вогні, нижче йдуть блоки основних фар), плюс висувні ручки дверей. Задні ліхтарі виконані у вигляді єдиної плашки з вертикальними секціями, як у Mustang. Інтер’єр ще не показали, втім, усередині Ford Mondeo, швидше за все, теж повторив крос-ліфтбек, тобто седан отримає гігантське табло, що складається з віртуальної панелі приладів діагоналлю 12,3 дюйма та 27-дюймового тачскріна мультимедійної системи.

Двигун у документах сертифікаційного органу КНР був зазначений один, і він такий самий, як у Ford Evos. Йдеться про бензинову «турбочетвірку» 2.0 потужністю 238 к.с. Ліфтбек запропонований з 8-ступеневим «автоматом» – мабуть, та ж коробка й у нового Mondeo. Привод лише передній. Пізніше обидві моделі цілком можуть перетворити на гібриди.

Виробництво седана нового покоління налагодять на заводі СП Ford та Changan. Передбачається, що за межами Китаю модель не з’явиться, хоча її й ловили, наприклад, у Штатах. Проте, ім’я Mondeo в Європі можуть зберегти: деякі ЗМІ вважають, що його привласнять крос-ліфтбеку, що в Піднебесній зветься Evos.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.