Genesis дозволить відкривати свої автомобілі лицем

Корейський бренд Genesis анонсував автомобільну технологію розпізнавання людських облич – Face Connect. Вона дозволить реалізувати можливість відкривати та закривати двері без ключа, а також впровадити інші цікаві функції.

Головний блок Face Connect – інфрачервона камера, яка має розпізнавати зареєстровану в системі особу в будь-яких умовах: в темну пору доби, в похмуру погоду тощо. Крім доступу в салон, технологію можна використовувати для персоналізації налаштувань сидіння, керма, зовнішніх дзеркал заднього виду, проєкційного дисплея та інформаційно-розважального комплексу. Зареєструвати можна буде до двох осіб на автомобіль, створивши нові профілі за допомогою голосових команд. Face Connect буде працювати у зв’язці з системою ідентифікації за відбитками пальців. Остання дозволить не тільки запустити двигун, але й здійснювати платежі в режимі Valet Mode, не вводячи PIN-код.

Крім того, Genesis пообіцяла поліпшену систему бездротового оновлення (OTA Software Update). З її допомогою можна буде отримати актуальне програмне забезпечення не тільки для панелі приладів, проєкційного дисплея та навігації, а й для підвіски, гальмівної системи, рульового управління та подушок безпеки.

Першим всі заявлені технології отримає Genesis GV60 – повністю електричний кросовер, розсекречений минулого місяця. Модель, що ділить платформу E-GMP з Hyundai Ioniq 5 та Kia EV6, надійде в продаж «найближчим часом».

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.