Jetour тестує брутальний рамний позашляховик

Суббренд Chery, компанія Jetour, розпочала випробування моделі T-1 на дорогах загального користування, про що свідчать шпигунські фотографії.

Jetour T-1 – це рамний позашляховик з агресивним дизайном, якому доведеться скласти конкуренцію лінійці Tank від Great Wall. Раніше T-1 дебютував у статусі концепту, а тепер модель поступово набуває серійних рис.

T-1 побудований на платформі Kunpeng, сумісній з бензиновими, гібридними та водневими установками. Судячи з того, що у прототипа на шпигунських знімках є решітка радіатора, під капотом у нього двигун внутрішнього згоряння, який, втім, може бути частиною гібридної системи. За однією з версій, T-1 отримає двигуни сімейства ACTECO об’ємом 1,6 та 2 літри, які працюватимуть у зв’язці з 7-ступеневим «роботом» або 8-ступеневим «автоматом».

Китайські ЗМІ пророкують рамному позашляховику дві версії, на п’ять і сім місць. У позашляховика, який виїхав на випробування, задні двері відчиняються як завжди, тоді як в однойменного концепту вони відчинялися проти ходу руху. Відрізняються і дверні ручки – їх зробили не висувними, а класичними.

Позашляховик T-1 очікується у продажу у третьому кварталі 2023 року, хоча прем’єра серійного варіанта може відбутися раніше – вже на початку наступного року.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.