Китайці розкрили зовнішність нового Ford Mondeo

Китайська філія концерну Ford розкрила зовнішність нового седана Mondeo. Усі подробиці розкриють у першому кварталі 2022 року, але за межами Китаю такий Mondeo не з’явиться.

Зовнішня схожість майбутнього Ford Mondeo з китайським крос-купе Ford Evos очевидна. Це означає, що покупці зможуть розраховувати на майже триметрову колісну базу і довжину кузова 4,9 метра. Є велика ймовірність, що обидві моделі розділять шасі та отримають ідентичні силові установки на основі 2,0-літрового турбомотора EcoBoost.

Скоріш за все, китайцям запропонують лише багаті комплектації, тобто відмовитися від ефектного трискладового 1,1-метрового дисплея інформаційно-розважального комплексу, світлодіодної оптики або висувних дверних ручок буде неможливо.

Нагадаємо, що європейський Ford Mondeo знімуть з виробництва навесні 2022 року, а до цього моменту може прояснитися доля «глобальної» моделі. Передбачалося, що в шостому поколінні Mondeo перетвориться на крос-універсал, але за майже два роки додаткових подробиць не з’явилося, тому не виключена відставка без наступника.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.