Mercedes-Benz побудує хмарочос у Дубаї

Компанія Mercedes-Benz збудує житловий хмарочос у Дубаї. Комплекс Mercedes-Benz Places розташується неподалік Бурдж-Халіфа, а його дизайн буде підпорядкований фірмовій стилістці Sensual Purity.

Башта Mercedes-Benz Places заввишки 341 метр з’явиться у самому центрі Дубая. Партнером компанії у цьому проєкті виступить відомий автор складних архітектурних форм – фірма Binghatti. У Mercedes-Benz Places буде 65 поверхів. На кожному – максимум чотири резиденції з 2-4 спальнями, приватними басейнами та видом на хмарочос Бурдж-Халіфа.

Деталі проєкту обговорювали понад рік, причому спочатку на перший план винесли потреби майбутніх мешканців. Як результат – їм будуть доступні технології «розумного будинку» та інтелектуальні рішення для мобільності. Можливо, йдеться про щось на зразок повністю автоматизованого паркінгу чи безпілотників.

Завершити будівництво планують у четвертому кварталі 2026 року. Ціни на апартаменти в Mercedes-Benz Places починаються від 2,4 мільйона доларів – стільки коштує резиденція загальною площею 171 квадратний метр. Розкішні пентхауси оцінили у 21,5 мільйона доларів. Це дуже дорого навіть за мірками ОАЕ, де для потрапляння до «вищого класу» (1% найбагатших людей) потрібно мати статки в 1,6 мільйона доларів.

Тим часом у Дубаї є де розгулятися не лише шанувальникам Mercedes-Benz. У діловому кварталі Бізнес-Бей будується багатоповерхівка Bugatti Residences з колоритом Французької Рів’єри. А за 20 хвилин їзди від центру та аеропорту знаходиться закритий комплекс Dubai Hills Vista з 40 триповерховими віллами в стилі Lamborghini. Це розкішні будинки з шістьма спальнями, кабінетом, гаражем на два автомобілі, великою вітальнею та приміщеннями для покоївок. Стартова ціна вілл – 950 тисяч доларів. Щоправда, всі вони вже продані.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.