Німець проїхав за кермом Tesla Model S два мільйони кілометрів

Хансйорг Геммінген-Хорнберг відомий тим, що у 2019 році став першим власником Tesla, який подолав позначку в мільйон кілометрів. Через чотири роки чоловік встановив новий рекорд – два мільйони кілометрів.

Свою Tesla Model S P85 з пробігом 30 тисяч кілометрів німець придбав майже десять років тому. Щороку чоловік проїжджав близько 200 тисяч кілометрів. При цьому власник не працює у таксі, а використовує машину для своїх потреб. Крім того, німець часто подорожує. За час експлуатації він їздив на електромобілі до Африки та Китаю.

Такий значний пробіг змушує власника регулярно змінювати електромотори, які найчастіше виходять з ладу через конструктивну ваду системи охолодження. Наразі чоловік встановив уже 14-й двигун. Крім того, до зносу схильні й акумулятори, які з часом суттєво знижують запас ходу. Цьогорічну батарею власник встановив 150 тисяч кілометрів тому. За його словами, зараз Tesla здатна проїжджати без підзарядки до 400 кілометрів.

У червні минулого року ця сама Tesla пройшла понад 1,6 мільйона кілометрів. На той момент власник вісім разів змінював електродвигун.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.