Новий Duster вперше показали на відео

В Інтернет злили відео з кросовером Dacia Duster нового покоління. Ролик, в якому модель знята без жодного камуфляжу, оприлюднило румунське видання Autolatest.

Ролик з’явився у Мережі буквально за день до офіційної прем’єри, яка відбудеться 29 листопада, а вже 1 грудня кросовер надійде у продаж в Європі. З назви відео випливає, що у фільмуванні взяла участь гібридна модифікація Duster.

Дизайн Duster на відео точно повторює той, який був запатентований в середині листопада. У кросовера Y-подібні задні ліхтарі, нове оформлення багажних дверей з виштампуванням, чорні декоративні накладки за передніми арками з прорізами та вузька решітка радіатора з інтегрованою оптикою у вигляді все тієї ж літери Y. Крім того, ручки задніх дверей були переміщені на стійки.

Згадана гібридна силова установка, яку пророкують новому «Дастеру», складається з 1,6-літрового «атмосферника» та електромотора, які сумарно розвивають 140 к.с. потужності. Базова ж версія моделі оснащуватиметься 120-сильним турбомотором об’ємом 1,0 літра, а топовому Duster дістанеться найпотужніший двигун в історії моделі — 1,3-літровий агрегат з віддачею близько 170 «конячок».

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.