Оновлений BMW X5 провалив «лосиний тест»

Журналісти іспанського видання km77 випробували оновлений кросовер BMW X5, кинувши йому виклик традиційним «лосиним тестом».

Під час заїздів автомобіль повинен різко перелаштуватися в сусідню смугу руху – як при зустрічі зі справжньою твариною – і повернутися назад у свою. Виконати цей маневр на швидкості 77 км/год баварському кросоверу не вдалося, а поведінка німецької моделі в екстремальній ситуації розчарувала експертів.

У руках журналістів опинився BMW X5 у версії xDrive30d, оснащений 298-сильним дизелем у поєднанні з 48-вольтовим стартер-генератором, 8-ступеневою автоматичною коробкою передач та повним приводом. Це не топова і не спортивна версія, оскільки існує ще «заряджений» M-варіант.

У найкращій спробі кросовер утримався у коридорі з конусів на швидкості 72 км/год, що не є прохідним результатом для «лосиного тесту». Експерти визнали загалом непогану передбачуваність реакцій на рухи керма, проте від моделі баварської марки чекали набагато більш відточеної керованості.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.