Пікап Subaru WRX STi продадуть на аукціоні

На торги аукціону Cars & Bids виставили незвичайний автомобіль – кастомний проєкт на базі культового Subaru WRX STi. Колишній власник перетворив його на компактний двомісний пікап.

Також автомобіль отримав незначні доопрацювання силової установки та ходової частини. Попри те що цей проект є унікальним у своєму роді, а вантажна платформа є повністю функціональною, просять за автомобіль досить скромні гроші — за два дні до кінця торгів максимальна ставка досягла всього 11 тисяч доларів.

Доробки проводили спільно зі спеціалістами ательє Smyth, яке спеціалізується саме на таких проеєктах. Автомобілю обрізали кузов одразу за середніми стійками, а замість задніх крісел та багажника зробили повноцінну вантажну платформу з відкидним бортом. Завдовжки вона сягає двох метрів, завширшки — 90 сантиметрів.

Двигун залишили заводський, 2,5-літровий з турбонаддувом, який працює в парі з 6-ступеневою механічною коробкою передач. Цей мотор здатний на піку видавати до 300 к.с. потужності, проте автор проєкту стверджує, що перепрошив блок керування, трохи допрацював турбіну та встановив інший вихлоп. Відповідно реальна гранична потужність повинна бути трохи вищою.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.

ДЖЕРЕЛОАвто24