Рідкісний Bugatti EB 110 Super Sport продадуть на аукціоні

Наприкінці серпня аукціонний будинок Gooding&Company виставить на торги рідкісний суперкар Bugatti EB 110 у виконанні Super Sport. За автомобіль планують отримати 3,5 мільйони доларів.

Bugatti EB 110 випустили у 1991 році на честь 110-річчя засновника компанії Етторе Бугатті. Суперкар став символом відродження французької марки наприкінці минулого століття. За п’ять років виробництва було зібрано 139 екземплярів EB 110, з яких 30 виконали у модифікації Super Sport.

Крім полегшеного кузова, такі Bugatti відрізнялися підвищеною потужністю двигуна. Віддачу 3,5-літрового V12 з чотирма турбінами довели до 612 к.с. Агрегат комплектували 6-ступеневою «механікою» та системою повного приводу. До «сотні» суперкар розганяється за 3,3 секунди. Максимальна швидкість – 354 км/год.

Конкретний цей екземпляр, який хочу продати, у 1994 році потрапив до першого власника в Німеччині. Протягом майже трьох десятиліть суперкар встиг побувати у Японії та кількох європейських країнах. За весь час автомобіль пройшов менше тисячі кілометрів.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.