Rolls-Royce показав статуетку «Дух екстазу» для електромобілів

Rolls-Royce показав оновлену статуетку «Дух екстазу». Модернізована фігурка з’явиться на електромобілях Rolls-Royce й відрізнятиметься розмірами та положенням тіла скульптури.

Нова статуетка «Дух екстазу» більш обтічна та компактна – її висота зменшилася майже на два сантиметри (до 82,73 мм). Крім того, стійка фігурки змінилася: дівчина менше нахилена вперед, має інше положення біля ніг. Дизайнери Rolls-Royce видозмінили зачіску, одяг, позу та вираз обличчя талісмана, щоб надати йому більш сучасного вигляду. Стилісти прагнули створити «елегантні реалістичні риси обличчя, в яких спритно поєднується зосередженість та безтурботність».

З 1911 року розміри статуетки «Дух екстазу» зменшилися більш ніж удвічі, але фігурки, як і раніше, обробляються вручну, і двох абсолютно однакових талісманів бути не може. У Rolls-Royce стверджують, що реформа була потрібна, щоб покращити аеродинаміку електромобілів, хоча в цьому є частка лукавства, адже за необхідності фігурку можна сховати.

Першим серійним автомобілем Rolls-Royce з новою фігуркою «Дух екстазу» має стати дводверний Spectre. Повністю перейти на електротягу Rolls-Royce планує до 2030 року, тобто щонайменше сім років старі та нові талісмани прикрашатимуть бензинові та електричні моделі одночасно.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.