Росіяни видають за відроджений «Москвич» моделі китайського JAC

За поребриком знову дуже весело – там намагаються видати за моделі відродженої марки «Москвич» автомобілі китайської компанії JAC.

Першим з відроджених «Москвичів» може стати кросовер JAC X4, він же JS4. Потім настане черга кросовера від суббренду JAC – Sehol X6. Хочуть рашисти випускати й седан JAC J7, а також електричний кросовер Sehol E40X, який, по суті, є «зеленим» аналогом JAC JS4.

Нагадаємо, що виробництво нових китайських «Москвичів» планується запустити до кінця цього року на колишньому заводі компанії Renault, яка залишила РФ через війну, яку рашисти розв’язали в Україні. Втім, планувати та запустити – це дві великі різниці. Залізна завіса, що опускається на країну-терориста, може відштовхнути від співпраці з нею навіть Китай. До того ж для виробництва сучасних автомобілів, навіть китайських, все одно потрібні компоненти світових виробників, а вони поставляти їх до РФ не будуть, і китайцям можуть заборонити.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.