Суперкар Lamborghini, який простояв у гаражі 40 років, виставили на продаж

Аукціонний будинок RM Sotheby’s пустить з молотка Lamborghini Miura P400 S 1971 року випуску. Автомобіль унікальний не тільки кузовом, позбавленим лакофарбового покриття, але й незвичайною історією – суперкар 40 років простояв у гаражі в Каліфорнії.

Першим власником цього італійського суперкара була 19-річна студентка Каліфорнійського університету, яка приїхала з Ірану. Через накладені на країну санкції батьки дівчини не мали змоги переказувати їй гроші, тому вдалися до оригінальної схеми: замовили Lamborghini Miura в специфікації для США й оплатили доставлення, а дочці доручили відразу продати машину і жити на вторговані кошти. Однак дівчина вирішила залишити автомобіль собі та їздила на ньому протягом двох років, поки не потрапила в аварію. Збиток був незначним: постраждала тільки зона правої передньої фари, проте місцеві майстерні не змогли впоратися з ремонтом через складну конструкцію і хитромудру форму фар. В результаті суперкар залишили в гаражі до кращих часів.

Сорок років по тому автомобіль викупив шанувальник Lamborghini, який найняв команду досвідчених майстрів. Вони працювали над відновленням суперкара протягом восьми місяців, в результаті вирішивши повністю позбавити його лакофарбового покриття та відшліфувати кузов.

Завдяки довгому без руху, пробіг 50-річного автомобіля не перевищує 26 тисяч кілометрів. Рухомою силою суперкара виступає 4-літровий V12, який видає 370 к.с. потужності. За оцінками Sotheby’s, за Lamborghini Miura вдасться виручити від 1,8 до 2,2 мільйона доларів.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.