Toyota показала оновлений RAV4

Toyota оновила кросовер RAV4. Автомобіль став трохи комфортнішим, але й трохи дорожчим, а найбільш значним нововведенням стала покращена версія для шанувальників активного відпочинку Woodland Edition.

RAV4 Woodland Edition тепер можна пофарбувати в кольори Army Green або Ice Cap, кожен з яких поєднується з чорним дахом у відтінку Midnight Black Metallic або просто Midnight Black. Доповнюють вигляд 18-дюймові колісні диски бронзового кольору, взуті в шини Falken Wildpeak AT для їзди поза асфальтом.

Також Woodland Edition дісталася налаштована підрозділом TRD підвіска зі збільшеними ходами, двотрубними амортизаторами для максимального контролю крену та спеціальними клапанами.

Злегка оновилася і мультимедіа: тепер кросовер має функцію потокової передачі, яка дозволяє під’єднати Apple Music до автомобіля та керувати нею на борту. За замовчуванням екран восьмидюймовий, а в топі – 12,3-дюймовий. Кількість динаміків варіюється від 6 до 11.

Гібридна установка Toyota RAV4 на базі 2,5-літрової «четвірки» Toyota Dynamic Force Engine, як і раніше, видає 222 к.с.. «Чистий» ДВЗ 2.5 розвиває 206 «конячок». Вартість бензинового кросовера зі зміною модельного року зросла в США на 200 доларів, гібрида – на 250 доларів, а Woodland Edition отримав максимальну надбавку – 650 доларів.

Toyota RAV4 – найпопулярніший компактний кросовер у США, але саме він визнаний і найпроблемнішим автомобілем японської марки. Американські експерти вивчили скарги на найбільших інтернет-майданчиках та з’ясовували, що найслабшим місцем «п’ятого» RAV4 є підвіска.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.