Volkswagen оприлюднив перші зображення нового Amarok

Підрозділ Volkswagen Commercial Vehicles оприлюднив декілька ескізів нового покоління пікапа Amarok. Приємно, що він не стане банальною копією нового Ford Ranger.

Однакові кузовні панелі у пікапів напевно будуть, але як мінімум капот, передні крила, решітка радіатора та фари Amarok виглядають оригінально. На малюнку німецька версія з масивними колісними арками виглядає навіть брутальніше «Рейнджера» у виконанні Wildtrak, але це може бути лише фантазія художника. Малюнками виробник насамперед хоче показати, що «зумів зберегти свою ДНК», а ось подробицями Volkswagen ділитися не поспішає, адже повноцінна прем’єра автомобіля запланована на наступний рік.

Зате нам вперше дозволили заглянути в салон, і він також не виглядає повністю змальованим з Ford Ranger, хоча деякі загальні моменти все ж є: наприклад, вертикальна орієнтація дисплея мультимедійної системи. Amarok отримає цифрову панель приладів, новий селектор трансмісії й в цілому дуже відрізнятиметься від свого попередника, в тому числі завдяки сучасним електронним асистентам і підтримці онлайн-сервісів.

По моторній гамі пікапи американської та німецької марок напевно перетинатимуться. Для Ranger поки що анонсовані дизелі з чотирма і шістьма циліндрами, а також 2,3-літрова бензинова «турбочетвірка». Крім того, Ford вже дав послухати, як звучатиме гарячий Ranger Raptor: передбачається, що його забезпечать бензиновим V6 з парою турбін. Чи з’явиться аналог у Volkswagen – такий собі Amarok R – невідомо.

Виробництво нового Volkswagen Amarok налагодять в Аргентині та ПАР. На європейському ринку пікап дебютує до кінця наступного року, але це будуть імпортні машини: завод у Ганновері перепрофілювали під електромобілі, зокрема під ID. Buzz, на який компанія покладає великі сподівання.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.