Volkswagen показав випробування нового Amarok

Комерційний підрозділ Volkswagen оприлюднив серію «шпигунських» фотографій з позашляхових випробувань Amarok другого покоління.

Volkswagen та Ford оголосили про співпрацю в галузі комерційного транспорту ще у 2018 році. Тоді повідомлялося, що сторони спільно працюватимуть над низкою проєктів і обмінюватимуться технологіями для скорочення витрат. Одним з таких проєктів став пікап Amarok другого покоління, причому у випадку з цією моделлю вирішено було використовувати напрацювання Ford, який має великий досвід створення подібних машин.

Технічно новий Amarok повністю повторюватиме Ranger: він розділить з американським пікапом не тільки архітектуру, але й лінійку двигунів, яка включає бензинову «четвірку» 2.0 з одним або двома турбокомпресорами та чотири турбодизелі, у тому числі 3-літровий V6 потужністю 250 к.с. Як і Ranger, Volkswagen Amarok запропонують у трьох версіях, з заднім, частково повним і постійним повним приводом з міжосьовим диференціалом. Обидві повноприводні трансмісії матимуть знижувальну передачу.

Перші ескізи майбутнього Amarok німці оприлюднили навесні 2020 року, потім була черга тизерів, включно з зображенням салону, а тепер настав час «живих» фотографій тестового прототипу. Для моделі заявлено світлодіодну оптику, диски розмірністю до 21 дюйма та широкий набір допоміжних систем. Вже відомо, що Amarok другого покоління перевершить за габаритами попередника: відстань між осями чотиридверної версії збільшилася на 17 сантиметрів і тепер досягає 3,27 метра, а в довжину пікап розтягнувся на 10 сантиметрів (до 5,35 м). Вантажність складе 1,2 тонни.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.