Зовнішність нового Mercedes-Benz E-Class розсекретили до прем’єри

Зовнішність нового Mercedes Benz E-Class (W214) розкрили до офіційної прем’єри. Новий витік дозволяє побачити машину без камуфляжу.

Найпростіше впізнати нову генерацію моделі за хвилеподібними фарами, що відсилають до головної оптики C-Class в кузові W203, висувними ручками дверей і малюнком ліхтарів у вигляді фірмових трипроменевих зірок. Незвичайний візерунок світлотехніки, мабуть, стане візитівкою моделі, оскільки на інших серійних Mercedes Benz він поки що не використовується.

Відомо, що новий E-Class оснастять окремою цифровою панеллю приладів, додатковим екраном для переднього пасажира та селфі-камерою. Але у дрібницях роздивитися інтер’єр можна буде лише після офіційної презентації автомобіля.

У моторній гамі, за аналогією з останніми моделями, безроздільно правитимуть чотирициліндрові агрегати, причому навіть початкові мотори йтимуть з гібридною надбудовою. Те саме стосується й AMG-версій з індексом «63». Віднедавна це число означає «четвірку» M 139 з електричним турбокомпресором, стартер-генератором і автоматом AMG Speedshift MCT 9G.

За деякими даними, седани W214 вже влітку з’являться у європейських дилерів. Слідом на ринок вийдуть універсал та його кросверсія All-Terrain. А ось купе та кабріолет відокремлять у лінійку CLE.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.