З’явилися фото першого автомобіля Xiaomi

Перший автомобіль китайського техногіганта Xiaomi вже проходить дорожні випробування, а тепер з’явилися фото, схожі на слайди з презентації моделі.

Електромобіль від Xiaomi отримав скляний завалений дах, контрастні «утоплені» ручки дверей, блок-фари незвичайної форми та традиційні дзеркала заднього виду у невеликих корпусах.

Як вже відомо, моделі MS11, яка також може отримати ім’я Modena, дістанеться гібридний твердотілий лідар AT128 як основний і ще кілька лідарів, які використовуватиме система автономного водіння Xiaomi. Лідарами компанію забезпечить китайська Hesai Technology.

Що стосується батарей, то вибрано два постачальники – BYD та CATL, причому остання надасть передовий акумулятор Qilin, що заряджається з нуля до 80 відсотків за 15 хвилин. Він дістанеться найдорожчій версії. Електромотор, подробиць про який поки що немає, розробила сама Xiaomi.

Очікується, що на китайський ринок електромобіль вийде у першому кварталі 2024 року. Наразі він активно проходить дорожні випробування: минулого тижня одразу два екземпляри (можливо, з різними батареями) помітили на засніжених дорогах Внутрішньої Монголії.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.