Як купити мінітрактор в Україні у 2022 році?

Фермери потребують правильної спецтехніки, щоб їхні підприємства працювали вигідніше. Компактні трактори можуть значно полегшити роботу завдяки здатності виконувати різні завдання: створювати великі купи гравію, шнекові шви, копати траншеї та косити траву. Не дозволяйте розміру цих компактних машин обдурити вас і позбавити унікальних можливостей.

Технічні характеристики трактора, який вам потрібен, безпосередньо залежать від розміру вашої власності та від того, які роботи ви хочете виконувати. Наприклад, якщо ви хочете просто косити траву, вам може знадобитися тільки самохідна косарка. Ця косарка повинна враховувати кількість акрів трави, яку ви косите, та здатність долати круті повороти або круту місцевість, коли це необхідно. У дворах з великою кількістю дерев буде потрібен комбайн, який пройде між деревами, якщо ви не хочете повертатися з триммером або косаркою, що штовхає.

Місце зберігання – ще один фактор при виборі моделі для заміського будинку. Фермерам, які планують обмінюватися технікою з сусідами, висмикувати пні, збирати сіно в пакунки чи орати поля, потрібен компактний потужний трактор з можливістю приєднання аксесуарів.

Трактор: переваги та недоліки

Переваги техніки:

  • Легко підтримувати у робочому стані. Невеликі трактори виготовляються таким чином, що їхнє обслуговування стає простим. Ось чому більшість мінітракторів мають легкий доступ до компонентів двигуна. Він не має складних систем або деталей, тому купить минитрактор означає отримати легку та дешеву в обслуговуванні техніку для вашого господарства.
  • Комфорт. Фермери можуть почуватися комфортно навіть на грубих поверхнях мінітрактора, тому що у нього передбачено ергономічне місце для водія. Сидіння і кермо можуть бути відрегульовані в залежності від побажань оператора.
  • Простота налаштування. Невеликі трактори можна легко налаштувати за допомогою різних аксесуарів та нових опцій, таких як зона водіння, тип освітлення, шини, двигуни та багато речей, які можна змінити.

Купити трактори в Україні можна за приємною ціною, але серед недоліків такої пропозиції варто відзначити відсутність комплектувальних для ремонту сільгосптехніки. Це зумовлено такими причинами:

  • Зазвичай використовуються комплектувальні, зняті з потокового виробництва. При замовленні складно знайти аналогічні деталі для ремонту трактора.
  • Є проблеми з наявністю запасних частин на певні робочі вузли та агрегати.

Скільки коштує вживаний трактор

Вартість трактора повністю залежить від його технічних характеристик, потужності та комплектації. Скільки коштує трактор? Вартість вживаного трактора починається від 250 000 грн і збільшується в залежності від безлічі показників: компанія, торгова марка, пробіг, блокування диференціала, кабіна, кількість гідровиходів тощо.

У нашому інтернет-магазині є багато сільськогосподарських оголошень. Крім цього, до кожної пропозиції ви можете вибрати будь-який зручний спосіб доставлення.

Підпишіться на наш Telegram та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.