Найкращі аксесуари MagSafe на AliExpress

MagSafe — це одне з найкращих нововведень, яке вигадала компанія Apple. Магнітний інтерфейс для зарядки та ідеальна сумісність з різними пристроями — просто знахідка для кожного користувача. Ми підготували кілька пристроїв, які зможуть поповнити вашу колекцію.

Магнітна бездротова зарядна станція з USB-C

Дуже гідний аналог оригінальної зарядки MagSafe від Apple. Незаперечна якість. Великою перевагою продукту є компактні розміри, тому його можна використовувати з іншими аксесуарами, такими як док-станція.

Крім зарядного пристрою, у цього продавця можна придбати блоки живлення різних розмірів і потужностей. Якість залишається такою самою. Не забувайте вказувати, який тип розетки ви хотіли б отримати.

Дуже класно, що заряджати можна не лише iPhone, а й інші телефони, які підтримують технологію Qi.

Чорна магнітна бездротова зарядка від Baseus

Бездротовий пристрій для зарядки MagSafe від компанії Baseus завоював визнання завдяки своїй надійності та високій якості. Співвідношення ціни та якості тут знаходиться на найвищому рівні, а технологічність продукції перевершує аналоги на ринку.

Крім привабливого чорного дизайну, яким приємно користуватись, цей аксесуар також має спеціальний дисплей для відображення поточної потужності зарядки, що надає йому додаткової цікавості.

Магнітне кільце MagSafe для iPhone без функції MagSafe

Корисна річ для тих телефонів, в яких відсутня магнітна фіксація для зарядок MagSafe. До цього списку можуть входити смартфони інших брендів та моделі iPhone 12.

Воно гарантує підтримку аксесуарів MagSafe на виробах, що створені для цього. Будьте готові до того, що магніти можуть бути менш сильними, а швидкість заряду буде трохи нижчою. Але заради цікавості варто спробувати. Рекомендуємо замовляти кілька штук одразу. Щоб досягти максимальної сили притягання, рекомендується приклеювати кільця на зовнішню поверхню чохлів, якщо ви ними користуєтесь. Це допоможе оптимізувати сили притягання і забезпечити надійне кріплення.

Зручний док-тримач з “ніжкою” і технологією MagSafe

Дуже потрібна річ — підставка для телефона, яка з’єднується з телефоном за допомогою технології MagSafe.

Ви можете носити її на пристрої постійно або використовувати за потреби. Конструкція максимально проста: з кільця відкидається ніжка, яка дозволяє розмістити мобільний телефон на плоскій поверхні для перегляду фотографій або відео.

Автотримач Baseus для смартфона з функцією зарядки

Це один з найбільш популярних автомобільних тримачів для транспортних засобів з можливістю зарядки iPhone. Вам просто потрібно підключити кабель до стандартної розетки прикурювача.

Цей пристрій від компанії Baseus, тому ви можете не хвилюватись щодо якості. Тримач для телефона — це корисна річ в автомобілі і не тільки.

В комплекті з продуктом йде спеціальний док, щоб використовувати тримач прямо на вашому робочому столі.

Стильна підставка для бездротової зарядки

Стильний девайс, який підходить для використання з фірмовою бездротовою зарядкою MagSafe або аналогом з цього списку і пропонує зручне рішення для розміщення iPhone на робочому столі. Ви можете вибрати з різних кольорових варіантів, а відгуки свідчать про високу якість виробу. Слід зауважити, що на темних моделях може збиратися пил, але вирішення цієї проблеми не є таким складним.

Магнітний док для кріплення iPhone до MacBook

Якісний магнітний док, що дозволяє прикріпити iPhone до екрану MacBook. Він особливо корисний, коли вам потрібно використовувати камеру телефону для відеодзвінків.

Доступний гаманець MagSafe в різних кольорах

Відмінний аналог гаманця Apple з підтримкою MagSafe, який зроблений зі шкіри. Хоча логотип – яблуко відсутній, ціна приємно дивує. Багато відгуків свідчать про його високу якість та надійне кріплення.

Підпишіться на наш Telegram та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.