Огляд автомобільних компресорів 70mai

Підкачати колесо, перевірити тиск у шинах перед далекою дорогою – раніше для цього потрібно було або працювати м’язами, або їхати на шиномонтаж, або возити з собою громіздкий та галасливий компресор. Все це у минулому, оскільки на ринку з’явилися сучасні компактні компресори за цілком розумні гроші. А якщо так, не можна не звернути увагу на лінійку 70mai Air Compressor Midrive.

Як базову можна вважати версію Lite S (TP04) – це один з компактних компресорів 70mai, розміри якого за співвідношенням довжини, висоти та товщини становлять 150х120х180 мм.

В цьому малюку чудово помістилися електродвигун, конструкція якого дозволяє уникнути перегріву, сам компресор з суцільнометалевими поршнем і приводом, провід з фішкою для гнізда прикурювача довжиною в 3,3 метра, а також трубка для накачування метрової довжини. Крім того, у спеціальному відсіку є адаптери, що дозволяють накачати й м’яч, і велошини, і надувний матрац. Такий джентльменський набір є у всіх компресорах лінійки 70mai Air Compressor.

Що стосується шин автомобільних, то «вибухової реакції» звичайно ж, не відбудеться, але й очікування кінцевого результату буде недовгим – при тиску на виході в 3,4 бара продуктивність компресора становить 14 л/хв. Величину тиску в шинах відстежить аналоговий манометр, виконаний у вигляді лінійного датчика, що є досить зручним. Якщо користуватися компресором доведеться вночі, то в його корпусі є вбудований ліхтарик.

Але справжнім флагманом лінійки 70mai Air Compressor є модель TP01, яка працює майже без компромісів.

При тиску 7 барів компресор забезпечує продуктивність 32 л/хв, що дає можливість накачувати шини, залежно від їх розміру, за три-шість хвилин. Завдяки слабкострумовому магнітному двигуну компресор може працювати без перерви цілодобово, а захист від перегріву забезпечує вбудований вентилятор. В механічній частині конструкції – міцний циліндр з анодованого сплаву та тефлоновий поршень.

Показання тиску показується на цифровому дисплеї, компресор можна запрограмувати на потрібний тиск, після якого пристрій вимикається. Але щоразу перед роботою виставляти необхідний рівень тиску нема потреби – компресор має функцію пам’яті.

У випадку з TP01 розробники подумали й про можливість його роботи в складних умовах – компресор додатково поміщений в ударостійкий корпус. Ще й надто, всі компресори 70mai готові до служби в режимах екстремальних температур – вони зберігають повну працездатність у діапазоні від -30 до +70 °C.

Підпишіться на наш Telegram та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.