RE.AVTO – детейлінг та нанокераміка на авто у Києві

Бажаєте, аби ваш автомобіль завжди виглядав, ніби щойно з салону? Сьогодні автовласники все частіше замовляють детейлінг авто – комплекс заходів, що захистить ваше авто від руйнівного впливу зовнішніх факторів та зробить його дизайн більш стильним  та ефектним. Детейлінг-центр RE.AVTO, що пропонує широкий спектр послуг у сфері тюнінгу авто, радий бачити вас серед своїх постійних клієнтів.

Детейлінг авто: комплексно, якісно, професійно

Послуги з детейлінгу автомобілів вперше були запропоновані у Сполучених Штатах, здебільшого – при підготовці авто до виставок або перегонів, а також – для професійного догляду за особливо дорогими, ексклюзивними або раритетними моделями. Головні особливості детейлінгу – це поєднання високої професійної майстерності, застосування передових матеріалів та технологій, а також – комплексного підходу до виконання задач замовника.

Сьогодні детейлінгові центри надзвичайно популярні в усьому світі і поступово завойовують український ринок. Детейлінг-центр RE.AVTO, що надає послуги мешканцям Києва та області, працює в цій сфері понад 15 років. Звернувшись до центру RE.AVTO, ви знайдете:

  • широкий спектр послуг тюнінгу автомобілів на будь-який смак;
  • професійний підхід до справи;
  • застосування високоякісних матеріалів та передових технологій;
  • вчасне та якісне виконання вашого замовлення.

Що тут пропонують?

Звісно, кожен власник транспортного засобу має право на своє ставлення до тюнінгу. Проте, навіть найконсервативніші автолюбителі прагнуть захистити кузов авто від подряпин, тріщинок та інших дрібних пошкоджень. Сьогодні майстри RE.AVTO готові запропонувати вам дещо цікавіше, ніж доступне, проте банальне обклеювання плівкою.

Нанокераміка для авто – сучасне покриття преміум класу, що захистить лакофарбове покриття за будь-яких погодних умов, зменшить рівень забруднення та полегшить процес догляду за машиною. Стійке та тверде, схоже на скло, покриття, що вирізняється досить складним та кропітким процесом нанесення, має декілька важливих переваг:

  • Авто протягом року виглядає, ніби щойно з салону.
  • Покриття надійно захищає від сколів та подряпин.
  • Завдяки відштовхувальним властивостям, бруд та реагенти менше налипають на кузов.
  • Лакофарбове покриття не вицвітає на сонці.

Бажаєте спробувати? Майстри детейлінг-центр RE.AVTO уже чекають на ваш автомобіль!

Підпишіться на наш Telegram та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.