Як з’явився Porsche Cayenne і чому цього могло не статися

Поява Porsche Cayenne першого покоління розділила шанувальників марки на два табори та викликала потрясіння у самій компанії. Згадаймо, за яких обставин він народився.

В Porsche були готові до випуску позашляховика ще у п’ятдесятих. Так, це був лише невдалий проєкт бойової машини для Бундесверу, але не забуватимемо, що схожим чином народилися Mercedes-Benz G-Class та Jeep Wrangler. Porsche 597 Jagdwagen з опозитним двигуном від купе 356 програв у тендері більш вдалому з економічного погляду DKW Munga розробки Auto Union, але в Porsche не залишили надії побудувати іншу машину такого плану, хоча для маленької компанії  це було вкрай важко. Зрештою, мрії втілилися в гоночний Porsche 953, який переміг у Дакарі, та серію повнопривідних Porsche 911 Carrera 4.

Porsche 597 Jagdwagen
Porsche 597 Jagdwagen

У середині 1990-х погане фінансове становище компанії почало покращуватися. Новий керівник Porsche, Венделін Відекінг провів реорганізацію: було введено заходи ощадливого управління та виробництва, радикально змінився модельний ряд. Задля економії нові Porsche Boxster та 911 (вперше з сімдесятих з повністю новим кузовом та двигуном з водяним охолодженням) були уніфіковані приблизно на 50 відсотків. Після випуску «підфарбованих» Porsche 944 та 968 марка знову почала випускати сучасну продукцію і з 1995 року вийшла у прибуток.

Погляд Відекінга тепер був зосереджений на майбутньому – на сегменті кросоверів, що стрімко зростав. Але треба було знайти стратегічного партнера, який би розділив шалені витрати на інжиніринг і виробництво. Першим на думку припав Mercedes-Benz, між двома компаніями зі Штутгарту навіть почалися активні переговори, але вони швидко зайшли у глухий кут. У Daimler бачили Porsche не як учасника спільного проєкту зі своєю часткою та сферами відповідальності, а як стороннього покупця платформи, який би дозволив знизити її собівартість.

Наступним логічним рішенням було звернутися до Volkswagen, керівником якого на той момент був онук Фердинанда Порше – Фердинанд Пієх. Складні сімейні стосунки родини Порше в різні часи призводили й до благих, і до катастрофічних наслідків, але цього разу вони були дуже доречні. Porsche та Volkswagen могли розділити витрати на моделі Cayenne та Touareg, не вступаючи при цьому у пряму конкуренцію. Принаймні до появи Audi Q7.

На момент оголошення про початок спільної роботи в 1998 році Porsche все ще залишалася маленькою незалежною компанією, яка випускала 38 тисяч автомобілів на рік. Porsche мала взяти на себе провідну роль у розробці платформи кросоверів, але в неї на це просто не вистачало інженерів. А завод у Цуффенхаузені водночас був перевантажений попитом на нові Porsche 911 (996). Porsche довелося відкрити додатковий офіс між Вайзахом та Штутгартом та побудувати новий завод, який спочатку був розрахований на випуск всього 20 тисяч машин на рік. Щоб знизити собівартість виробництва, фабрику свідомо збудували у Східній Німеччині (Лейпциг), де робоча сила обходилася дешевше.

З’явившись на ринку, Porsche Cayenne став не просто найновішою, найнетиповішою, найприбутковішою і найбільш критикованою моделлю марки – вона змінила всю структуру компанії та, зрештою, її долю. У середині 2000-х Porsche вже не боролася зі збитками, а ледве не поглинула весь концерн Volkswagen. А ви, до речі, маєте можливість придбати брендовані аксесуари Porsche у нашій крамниці – собі або на подарунок.

Підпишіться на наш Telegram та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.