Найрідкісніший BMW, який ви точно не бачили

Коли йдеться про автокомпанії, які виробляли сільськогосподарську техніку, зазвичай згадують Lamborghini, Ford або Porsche. Але BMW теж доклала руку до фермерського господарства.

Цей Farmobil 1965 року випуску оснащений 0,7-літровим двоциліндровим двигуном Boxer потужністю 32 к.с. та 4-ступеневою механічною коробкою передач. До речі, цей двигун з повітряним охолодженням показав себе неймовірно надійним та простим в обслуговуванні.

Габарити Farmobil становлять 3350 мм завдовжки, 1595 мм завширшки та 1550 мм заввишки, а колісна база досягає 1760 міліметрів. Тобто автомобіль менший, ніж, скажімо, Fiat 500. Крім того, він важить лише 584 кілограми.

Виробництво Farmobil почалося 1962 року в Салоніках (Греція) на підприємстві FARCO, яким володіли брати Контогуріс. Через рік Chrysler придбала завод і перейменувала його в Chrysler Hellas S.A., продовжуючи виробництво Farmobil під брендом BMW, поки воно не припинилося в 1966 році.

Дивно, але ця крихітна вантажівка не отримала сертифікат для грецького ринку, і більшість машин була відправлена в різні країни по всьому світу.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.