Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаГаражШини, автохімія, запчастиниНавесні в Україні з’являться всюдихідні шини Nokian Tyres Outpost AT

Навесні в Україні з’являться всюдихідні шини Nokian Tyres Outpost AT

Вже цієї весни в Україні будуть доступні нові всюдихідні літні шини Nokian Tyres Outpost AT для позашляховиків, кросоверів і легких вантажівок.

Шини Outpost AT подарують водіям універсальне і надійне водіння за будь-яких умов як на дорозі, так і на бездоріжжі. Агресивна структура протектора дозволяє позашляховикам, кросоверам та пікапам з легкістю долати труднощі бездоріжжя завдяки технології Aramid Shield – стійким до проколів арамідним волокнам, доданим в підпротекторний шар гумової суміші з метою посилення шини в суворих умовах і небезпечних дорожніх ситуаціях. Гумова суміш протектора, з сертифікованим маркуванням триголової гірської вершини зі сніжинкою, здатна адаптуватися до різних умов і гарантувати комфортну та впевнену їзду на будь-якому покритті і за будь-якої погоди.

«Шини Outpost AT є найновішим прикладом нашої відданості своїй справі. Вони представляють нашу високотехнологічну пропозицію водіям позашляховиків та легких вантажівок», – каже Оллі Сеппяля, керівник відділу досліджень і розробок компанії Nokian Tyres. – «Ми не один рік розробляли і тестували цю шину, впроваджуючи нові характеристики, які зробили б її надійним та універсальним варіантом як для доріг, так і для бездоріжжя».

Шина доступна у 45 типорозмірах від 15 до 22 дюймів.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img