Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаГаражШини, автохімія, запчастиниNokian Tyres презентувала нову флагманську лінійку зимових шин Hakkapeliitta R5

Nokian Tyres презентувала нову флагманську лінійку зимових шин Hakkapeliitta R5

Компанія Nokian Tyres представила нову флагманську лінійку зимових нешипованих шин Hakkapeliitta R5. Розроблені для легкових автомобілів, електромобілів та позашляховиків, вони пропонують впевнене зчеплення на льоду, комфорт та більш екологічне водіння за умов мінливої зими.

Найкращих у своєму класі показників зчеплення на льоду вдалося досягнути завдяки технології Arctic Grip Crystals. Мікроскопічні кристали, які додають до гумової суміші протектора, працюють як вбудовані шипи, створюючи гострі міцні краї для зчеплення всередині гуми. По мірі зносу шини, кристали проявляються на поверхні і активують такий необхідний запас зчеплення. Крім того, нові здвоєні шашки протектора Double Block Grip забезпечують чудове зчеплення та керованість. Малюнок протектора Silent Touch забезпечує зручне та приємне водіння завдяки новому розподілу блоків протектора.

Починаючи з вибору матеріалу, Hakkapeliitta R5 розроблялися з метою зменшення вуглецевого сліду. Нова гумова суміш Green Trace на третину складається з відновлюваних та перероблених матеріалів. Вона безпечніша та екологічніша завдяки вмісту натурального каучуку, переробленої сталі, рослинних олій і соснових смол.

Шини Hakkapeliitta R5 SUV розроблені з урахуванням потреб потужних позашляховиків і кросоверів. Вони стабільні, довговічні та зносостійкі, мають такі ж високі характеристики безпеки та сучасні технології, як і моделі для легкових автомобілів, і водночас надійно витримують велике навантаження на колеса. Тут використовується вже відома технологія Aramid Strong Sidewalls, яка забезпечує міцність і захист у складних дорожніх умовах.

При створенні Hakkapeliitta R5 EV особлива увага приділялася звукоізоляції. Хоча рівень шуму вже досить низький у моделях для легкових автомобілів, технологія SilentDrive забезпечує максимальний комфорт водіння. Винятково низький рівень шуму досягається за рахунок додавання шару акустичної піни до внутрішнього шару шини. Крім цього, шини Hakkapeliitta R5 EV мають міцну структуру і посилений профіль протектора. До того ж, суміш Green Trace була спеціально оптимізована для використання в шинах для електромобілів і додаткового зменшення опору кочення.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img