Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ УкраїніПопит на нові автомобілі в Україні поступово збільшується

Попит на нові автомобілі в Україні поступово збільшується

У червні в Україні було реалізовано 2,9 тисячі нових легкових автомобілів. У порівнянні з попереднім місяцем, реєстрації нових легкових авто збільшились на 14 відсотків. Однак такий червневий результат є на 67% меншим ніж торік, повідомляє Укравтопром.

Лідером ринку першого літнього місяця 2022 року стала марка Toyota. Впродовж червня свою першу реєстрацію пройшли 456 авто цієї японської марки, що на 11% більше, ніж у травні. Друге місце у Renault, показник продажів якої у порівнянні з попереднім місяцем збільшився на 13% – до 327 штук. Третьою за популярністю стала німецька марка Volkswagen, нові авто якої придбали 263 українці – це на 56% більше травневого показника.

Четвертий результат у Hyundai – 172 одиниці. Відносно травня реєстрації Hyundai зросли на 7%. Замикає п’ятірку лідерів червня з падінням на 10% – Skoda, авто якої вибрали 168 покупців.

Бестселером місяця став автомобіль Renault Duster, в активі якого 168 реєстрацій.

Всього з початку року свої перші реєстраційні номери отримали 17,8 тисячі нових легкових автомобілів, що у 2,7 раза менше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img