Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіGeely розробила власну електричну вантажівку

Geely розробила власну електричну вантажівку

Китайська компанія Geely розробила електричну вантажівку з дуже важкою назвою Remote Xinghan Н. Однак для експортних ринків у неї буде більш приємна для вух назва Homtruck.

Машина отримала футуристичний дизайн, який повністю відповідає сучасним уявленням про майбутнє. Причому екстер’єр виглядає значно ефектніше, ніж у Tesla Semi. Зберігається такий дух і в салоні вантажівки. Тут можна помітити незвичайне кермо, також можна звернути увагу на величезний екран, який тягнеться по всій передній панелі. Крім того, не можна забувати, що сучасні тренди вимагають від виробників використання екологічно чистих матеріалів, тому в салоні багато продуктів перероблення.

Але головною фішкою буде не зовнішній вигляд, а силова установка. Точніше, силові установки, яких планується три. Покупець зможе вибрати між гібридною, електричною, і, увага, метанольною версією. Цікавою є саме остання варіація. Вибір екзотичного палива не випадковий. Як запевняють розробники, воно дещо екологічніше традиційного бензину та дизеля. Ба більше, експлуатація вантажівок на метанолі дозволить заощаджувати від 18 до 22 відсотків на рік на паливі. Якщо такі комерційні автомобілі стануть популярними у Китаї, то імпорт сирої нафти може скоротитися з 73 до 50%.

Вироблятися Homtruck буде комерційним суббрендом Geely, який зветься Farizon Auto. Замовлення вже приймають, однак у повноцінне виробництво модель надійде лише у 2024 році.

Підтримайте "АвтоСвіт", підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img