Автомобільні бренди в Україні
Автомобільні бренди в Україні
ГоловнаНовиниВ світіGenesis готується до підкорення європейського ринку

Genesis готується до підкорення європейського ринку

Керівництво Genesis оголосило, що корейська марка, створена як преміальний підрозділ Hyundai, готується вийти на європейський ринок. Першими в графіку завоювання Старого Світу зазначені Великобританія, Німеччина і Швейцарія.

Компанія відкриє фірмові «студії» в Лондоні, Мюнхені та Цюріху, при цьому основна ставка зроблена на онлайн-торгівлю. Свої взаємовідносини з клієнтами Genesis Motor Europe будуватиме за принципом «ми йдемо до вас»: кожному покупцеві призначать персонального асистента, який буде вирішувати всі питання, пов’язані як з придбанням, так і з подальшим володінням автомобілем.

Першими на ринок надійдуть седан G80 і кросовер GV80, причому це будуть модифікації, спеціально підготовлені для європейських доріг. За ними підуть седан G70 і кросовер GV70. Протягом року до лінійки приєднається якась нова модель, розроблена спеціально для ЄС.

Крім того, протягом першого року роботи Genesis обіцяє європейцям три електромобіля. Перший – це седан Electrified G80. Про решту виробник поки повідомив лише те, що один з них «побудований на спеціальній платформі для машин без ДВЗ». Скоріш за все, маються на увазі кросовери GV60 і GV70e.

До речі, настільки повільний вихід на європейський ринок в Genesis пояснили ще в 2016 році: компанія вирішила дочекатися розширення модельного ряду, оскільки починала вона з седанів, а в ЄС високий попит на кросовери. Крім того, для боротьби з німецькою великою трійкою їй потрібні були електричні силові установки, які у марки тільки починають з’являтися.

Підпишіться на наш Telegram-канал або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.