Автомобільні бренди в Україні
Автомобільні бренди в Україні
ГоловнаНовиниВ світіMazda розкрила плани запуску нових кросоверів

Mazda розкрила плани запуску нових кросоверів

Компанія Mazda розкрила плани з розширення гами кросоверів на найближчі два роки. У 2022 році в Європі дебютують CX-60 та CX-80, а на інших ринках з’являться CX-70, CX-90, а також CX-50.

Крім назв, Mazda розкрила і деякі подробиці про майбутні новинки. Європейські Mazda CX-60 та CX-80 отримають два і три ряди сидінь відповідно, а також електрифіковані силові установки. У гамму увійдуть рядна бензинова «четвірка» з електромотором, а також установки з системою «м’якого» гібрида з 48-вольтовим стартер-генератором. Пару йому складуть шестициліндровий бензиновий агрегат Skyactiv-X або дизельний Skyactiv-D.

Що стосується ринків за межами Європи, то там з’являться моделі CX-70 та CX-90, а також CX-50. Передбачалося, що останній прийде на заміну CX-5, однак Mazda спростувала ці чутки: нещодавно оновлений кросовер – один з ключових автомобілів марки, який збережеться в лінійці. Не покине конвеєр і CX-30.

Крім цього, в першій половині 2022 року компанія має намір представити нову версію свого дебютного електромобіля MX-30. Йдеться про вже анонсований варіант з роторним двигуном, який стане частиною силової установки: він буде грати роль генератора для підзарядки батареї під час руху. Ну а після 2025 року до лінійки Mazda приєднаються ще кілька повністю «зелених» моделей, а до 2030 року всі автомобілі японської марки будуть електрифіковані.

Підпишіться на наш Telegram-канал або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.