Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіRenault та Geely об'єднаються заради гібридів

Renault та Geely об’єднаються заради гібридів

Компанія Renault буде виробляти гібридні автомобілі на платформі Geely. За повідомленням китайських ЗМІ, сторони вже підписали меморандум про взаєморозуміння, тим самим фактично заявивши про співпрацю. Більш того, сторони спільно розроблятимуть автомобілі.

На сьогодні ринок гібридних автомобілів в Азії стрімко зростає. Куди стрімкіше, ніж в інших частинах світу. Для французького виробника дуже важливо збільшити свій вплив в Китаї та Південній Кореї, при цьому вийшовши в цих країнах з новою архітектурою. Зараз у Renault є платформи CMF-BEV та CMF-EV, які призначені для електромобілів різних класів. Однак розмов про виробництво на них гібридних моделей ніколи не велося.

Цілком ймовірно, що новий партнер в особі Geely може дати французам в користування одну з різновидів архітектури CMA, розробленої спільно зі шведською компанією Volvo. Саме на ній базуються гібридні автомобілі Lynk & Co. Проте офіційних повідомлень про це ще не було.

Завдяки китайським технологіям Renault зможе швидко і без болю здійснити експансію на ринок Китаю, де після розриву відносин зі своїм давнім партнером Dongfeng марка почала відчутно втрачати позиції. Geely, своєю чергою, зможе завдяки такій співпраці локалізувати свої моделі на потужностях заводу Renault Samsung Motors в Південній Кореї.

Не виключено, що французький бренд в майбутньому придивлятиметься й до повністю електричної платформи SEA, на якій базується кросовер smart, який у вигляді передсерійного концепту готується до свого дебюту на Мюнхенському автосалоні.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img