Автомобільні бренди в Україні
Автомобільні бренди в Україні
ГоловнаНовиниВ світіSkoda показала нове фото бюджетного седана Slavia

Skoda показала нове фото бюджетного седана Slavia

Компанія Skoda продовжує кампанію, присвячену новому бюджетному седану Slavia для ринків, що розвиваються. Модель, нагадаємо, названо на честь велосипедів, які наприкінці 19 століття випускали засновники Skoda Вацлав Лаурин і Вацлав Клемент.

В основу седана ляже спрощена версія модульної платформи MQB, на якій вже побудований кросовер Kushaq, а першим ринком для Skoda Slavia стане Індія – там автомобіль дебютує до кінця 2021 року. З Kushaq седан розділить ще й гамму двигунів, до якої входять 115-сильна «турботрійка» 1.0 та 1,5-літровий агрегат, що видає 150 «конячок».

На новій фотографії Skoda Slavia закутана в камуфляжну плівку: її дизайн був обраний під час спеціального конкурсу. Переможцю була обіцяна поїздка до Праги, тому, хто посів друге місце, подарували графічний планшет, а фахівців, які потрапили до першої п’ятірки, нагородили фірмовою сувенірною продукцією Skoda.

Довжина Slavia складе майже 4,5 метра – за цим параметром седан можна порівнювати з Volkswagen Virtus, аналогом Polo для ринків, що розвиваються. В Індії Slavia прийде на заміну застарілому Rapid, який продається в країні з 2011 року, а її головними конкурентами, крім згаданого Virtus, стануть бюджетні Honda City та Hyundai Verna.

Підпишіться на наш Telegram-канал або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.