Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіToyota Camry більше не продаватимуть у Японії

Toyota Camry більше не продаватимуть у Японії

Компанія Toyota припинить продаж седана Camry в Японії через 43 роки після запуску моделі. Як повідомляє агенція Nikkei, на внутрішньому ринку модель не користується такою ж популярністю, як в інших країнах, у зв’язку з цим Toyota вирішила прибрати седан з модельної лінійки. В інших країнах – Camry присутня на 100 ринках за межами Японії – модель залишиться.

Toyota Camry продається з 80-х років минулого століття, і за чотири з лишком десятиліття розійшлася в кількості 21 мільйон примірників, 1,3 мільйона з яких реалізували в Японії. Але попит на Camry на батьківщині почав падати – з 600 тисяч автомобілів, проданих по всьому світу у 2022 році, на Японію припало лише 6000 машин. У самій компанії це пояснюють зростанням популярності кросоверів.

Але зовсім відмовлятися від культового седана Toyota не планує. Наступне покоління Camry вже у розробці, хоча автовиробник відстає від графіка: дев’ята ітерація моделі з’явиться лише через сім років після попередника, тоді як раніше покоління змінювалося раз на п’ять-шість років. Очікується, що Camry з індексом XV80 дебютує у 2024 році.

Від наступної Toyota Camry чекають розвитку платформи TNGA-K, революційного дизайну екстер’єру та еволюційної модернізації салону. З великою ймовірністю, модель тією чи іншою мірою електрифікують, проте звичайні паливні версії залишаться в лінійці.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img