Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіВласник Kia Sorento проїхав 1 мільйон кілометрів, замінивши 9 двигунів

Власник Kia Sorento проїхав 1 мільйон кілометрів, замінивши 9 двигунів

Механік американського дилерського центру Kia розповів кумедною історію – власник Kia Sorento 2012 року випуску відразу після покупки доплатив за розширену гарантію на десять років без обмеження пробігу. За цей час кросовер подолав 608 тисяч миль (майже мільйон кілометрів), а дилер безплатно поміняв дев’ять моторів та чотири трансмісії.

Стверджується, що дилер був змушений 203 рази поміняти оливу, двадцять разів промити трансмісію, дев’ять разів замінити двигун і чотири рази – коробку передач. У 2012 році гарантія на десять років без обмеження пробігу для Kia Sorento коштувала 7000 доларів. При цьому лише одна заміна двигуна коштуватиме 4500 доларів, а за найскромнішими підрахунками за десять років власник Sorento заощадив близько 33 тисяч доларів.

Хоча Kia Sorento не входить у рейтинг найненадійніших автомобілів, проблеми з двигунами концерну Hyundai добре відомі. Півтора року тому корейський автовиробник навіть був змушений витратити майже три мільярди доларів на усунення дефектів двигунів Theta II.

Завітайте до крамниці "АвтоСвіту" за аксесуарами та подарунками для автомобілістів. Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_img