Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіЗапас ходу електричного Kia EV6 виявився більше очікуваного

Запас ходу електричного Kia EV6 виявився більше очікуваного

Характеристики електричного Kia EV6 виявилися кращими за очікувані. Принаймні в тому, що стосується дистанції, яку новинка зможе проїхати без підзарядки.

На березневій презентації автовиробник заявив, що «далекобійні» модифікації EV6 з повним і заднім приводом зможуть проїжджати без підзарядки 490 і 510 кілометрів, але після сертифікаційних тестів з’ясувалося, що запас ходу за циклом WLTP дорівнює 506 і 528 кілометрів відповідно. Заміри справедливі для Kia EV6 з батареєю ємністю 77,4 кВт-год.

Поки сертифікацію пройшли найдорожчі версії Kia EV6 Long Range з задньопривідною (228 к.с. і 350 Нм) і повнопривідною (325 к.с., 605 Нм) силовими установками. Витрата електроенергії становить 16,5 і 17,2 кВт-год відповідно.

Подробиць про базові Kia EV6 з батареєю ємністю 58 кВт-год поки немає, а оскільки така версія буде оснащуватися інакше налаштованими електромоторами, передбачити запас ходу на одній зарядці поки неможливо. Спочатку вважалося, що автономність 170-сильного (350 Нм) задньопривідного електрокара – 400 кілометрів, а повнопривідна (235 к.с., 605 Нм) версія зі звичайним акумулятором зможе проїжджати 380 кілометрів.

В секреті тримаються й дані про найдорожчий і найдинамічніший Kia EV6 GT з 585-сильною (740 Нм) двомоторною електросистемою. Вважалося, що мінімум 400 кілометрів без підзарядки така версія проїде, але за уточненими даними можна очікувати «бонусних» 12-13 кілометрів.

Остаточні характеристики всіх версій Kia EV6 опублікують до кінця кварталу, адже наприкінці осені стартують європейські продажі моделі. Поки невідомо, чи буде EV6 продаватися в Україні, однак така можливість зараз точно вивчається.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img