Aston Martin випустив потужний трековий мотоцикл

Дві компанії з британським корінням – Aston Martin та Brough Superior – представили черговий спільний проєкт. Це трековий супербайк AMB 001 Pro, питома потужність якого становить 1,28 к.с./кг. Всього буде побудовано 100 таких супербайків.

AMB 001 Pro зберіг шасі з фрезерованого алюмінію, причому двигун і вуглепластиковий обвіс тут виконують роль структурних елементів. Виделка – подвійна Fior. Як і алюмінієвий маятник, вона оснащена моноамортизатором з роздільним регулюванням стиснення та відбою.

Двигун V-twin об’ємом 997 см3 видає 225 к.с. потужності, тобто на 25% більше за попередню версію. Він відрізняється мокрими гільзами циліндрів та картером з цільної заготовини. Коробка передач 6-ступенева, з прослизаючим зчепленням APTC.

Нововведенням байка також став передній обтічник, через який потоки повітря проходять у напрямку динамічного візора, відхиляються і таким чином огинають райдера. Стабілізувати задню частину допомагає плавник, встановлений одразу за сидінням.

Мотоцикл пофарбований у поєднання зеленого Aston Martin Verdant Jade, чорного Cerakote та кислотно-жовтого Photon Lime. Логотипи на «носі» та бензобаку зроблені методом хімічного втравлювання. Вони на 99,4 відсотка легші за звичайні та на 30 відсотків тонші за людське волосся.

Супербайки збиратимуть вручну в майстерні Brough Superior у французькій Тулузі.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.