BMW випустила новий електричний скутер

Мотоциклетний підрозділ BMW Motorrad представив електричний скутер CE4, який має відкрити нову главу в історії бренду.

BMW CE4 отримав встановлений в межах рами синхронний електродвигун з постійними магнітами, який видає 42 к.с. потужності та 64 Нм крутного моменту. Цього достатньо, щоб досягати позначки у 50 км/год лише за 2,6 секунди. Максимальна швидкість електроскутера становить 120 км/год. Батарея ємністю 8,9 кВт-год дозволяє проїжджати до 130 кілометрів на одному заряді.

Є також слабший варіант L3e-A1, потужність якого обмежена 31 «конячкою», а крутний момент знижений до 62 Нм. Для нього передбачена батарея на 7,7 кВт-год, яка забезпечує запас ходу в межах 100 км.

Особливий акцент у BMW CE4 зроблено на електронних помічниках. Систему контролю стійкості можна порівняти з системою ASC, яка встановлюється на мотоцикли BMW з ДВЗ. Вона запобігає пробуксовуванню заднього колеса, а опціональний DTC допомагає під час прискорення.

Цікавою особливістю електроскутера можна назвати наявність 10,25-дюймового сенсорного екрана. Він має вбудовану навігацію, яка зможе передавати зображення на панель приладів, що спростить її використання. Крім того, планшет може похвалитися наявністю мобільного додатку BMW Motorrad Connected App. До того ж дисплей має міцне скло, захищене від вологи, забруднення та подряпин.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.