Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаМотоKTM представила новий спортбайк RC 390

KTM представила новий спортбайк RC 390

Компанія KTM представила свій новий спортбайк RC 390. Мотоцикл заявлений як модель 2022 року, але його поява в дилерських салонах очікується вже цього року.

KTM RC 390 отримав нову раму з встановленим на болтах заднім підрамником, який став на 1,5 кг легше. Підвіски також повністю нові: й 43-міліметровий «перевертень» WP APEX, й однойменний моноамортизатор володіють повним набором регулювань. Попереду встановлений радіальний 4-поршневий супорт BYBRE, який працює в парі з гальмівним диском діаметром 320 мм. Кліпони нового RC регулюються по висоті в межах 10 мм – нижнє положення стане в пригоді на треку, верхнє буде зручно в місті.

На особливу увагу заслуговують нові колеса з тонкими спицями та ажурними маточинами, в сумі вони стали легше на 3,4 кг.

Мотоцикл отримав новий обтічник і вітрове скло. Об’єм паливного бака збільшився до 13,7 літра. Фара головного світла тепер виглядає більш звично, і вона, зрозуміло, світлодіодна. З електронікою на RC теж повний порядок: ABS отримала алгоритм роботи в нахилі та функцію Supermoto, яка дозволяє «слайдити» в поворотах. Крім того, новий 390-й оснащений Quickshifter+, який дає можливість перемикати передачі й вгору, й вниз без вижиму зчеплення.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img