Автомобільні бренди в Україні
Автомобільні бренди в Україні
ГоловнаМотоKTM представила новий спортбайк RC 390

KTM представила новий спортбайк RC 390

Компанія KTM представила свій новий спортбайк RC 390. Мотоцикл заявлений як модель 2022 року, але його поява в дилерських салонах очікується вже цього року.

KTM RC 390 отримав нову раму з встановленим на болтах заднім підрамником, який став на 1,5 кг легше. Підвіски також повністю нові: й 43-міліметровий «перевертень» WP APEX, й однойменний моноамортизатор володіють повним набором регулювань. Попереду встановлений радіальний 4-поршневий супорт BYBRE, який працює в парі з гальмівним диском діаметром 320 мм. Кліпони нового RC регулюються по висоті в межах 10 мм – нижнє положення стане в пригоді на треку, верхнє буде зручно в місті.

На особливу увагу заслуговують нові колеса з тонкими спицями та ажурними маточинами, в сумі вони стали легше на 3,4 кг.

Мотоцикл отримав новий обтічник і вітрове скло. Об’єм паливного бака збільшився до 13,7 літра. Фара головного світла тепер виглядає більш звично, і вона, зрозуміло, світлодіодна. З електронікою на RC теж повний порядок: ABS отримала алгоритм роботи в нахилі та функцію Supermoto, яка дозволяє «слайдити» в поворотах. Крім того, новий 390-й оснащений Quickshifter+, який дає можливість перемикати передачі й вгору, й вниз без вижиму зчеплення.

Підпишіться на наш Telegram-канал або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.