Triumph показав електробайк TE-1

Компанія Triumph Motorcycles має намір налагодити виробництво мотоциклів з електричною силовою установкою. Прототип першої інноваційної моделі TE-1 вже представлено офіційно.

Партнерами проєкту виступили інжинірингові компанії Williams Advanced Engineering та Integral Powertrain, а також вчені Уорікського університету. Спільними зусиллями було розроблено модель, яка оснащена 175-сильним електромотором та компактним акумулятором, що дозволяє проїхати до 160 кілометрів без підзарядки. З нуля до 80% батарею можна зарядити за 20 хвилин, а з місця до 100 км/год новинка розганяється за 3,6 секунди, позначку 160 км/год електробайк підкорює за 6,2 секунди.

За своїми характеристиками Triumph TE-1 відповідає супербайкам з літровим бензиновим двигуном, а за габаритами – компактнішими 600-кубовими моделями. При масі 220 кілограмів модель на 25 відсотків легша за інші вже представлені електромотоцикли цієї категорії.

Новий Triumph пройшов стендові та їздові випробування, в яких був залучений американський мотогонщик, чемпіон Daytona 200 Брендон Пааш. За підсумками проведених тестів і на основі аналізу зібраних даних напрацювання з TE-1 будуть перенесені на серійні електромотоцикли британської марки. Коли саме вони з’являться, Triumph Motorcycles поки не уточнює.

Підпишіться на наш Telegram та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.