Audi представила найпотужніший автомобіль в своїй історії

Через чотири роки після свого дебюту Audi e-tron GT дочекався великого оновлення. Поки розкрито лише «заряджені» версії, включно з найпотужнішим автомобілем в історії Audi.

Audi e-tron GT технічно близький до Porsche Taycan, тому оновилися седани майже синхронно. Ієрархія не порушена: топверсія версія Performance dblf’ 925 к.с., розмінює «сотню» з місця за 2,5 секунди, але Taycan Turbo GT все одно недосяжний. З іншого боку, флагман Audi суттєво дешевше: 160 тисяч євро проти 240 тисяч.

Оновлені e-tron GT отримали ефективнішу батарею: ємність збільшена з 84 до 97 кВт-год, а маса знижена на десять кілограмів. Також покращено систему рекуперації: її потужність зросла з 290 до 400 кВт. Апгрейди дозволили збільшити автономність з 487 до 609 км (за циклом WLTC). Також модернізовано охолодження акумулятора: в оптимальному температурному вікні заряджання з 10 до 80 відсотків займе лише 18 хвилин.

Базовий Audi e-tron GT – це версія S потужністю 680 «конячок». До рестайлінгу стільки розвивала версія RS! Не дивно, що час розгону 0-100 скоротився з 4,1 до 3,4 секунди. Такий седан здатний розігнатися до  245 км/год, а його ціна становить 126 тисяч євро. Підвищення продуктивності – заслуга нових електродвигунів та інвертора.

Ще одне важливе нововведення – двокамерна алюмінієва пневмопідвіска. Опційно можна замовити активне повнокероване шасі, знайоме по лінійці Porsche: ходова частина налаштована таким чином, щоб кузов завжди знаходився в горизонтальному положенні, не розгойдуючись поперечно і поздовжньо. При дотику до дверної ручки автомобіль підіймається на 44-77 мм для зручності посадки/висадки.

Зміни в інтер’єрі та інтер’єрі мінімальні, але Audi постаралася підкреслити відмінності між комплектаціями – розширили гаму матеріалів оздоблення та переглянули обладнання. У Європі оновлені e-tron GT вже доступні для замовлення, тому постачання клієнтам можуть розпочатися до кінця літа. А ви просто зараз маєте можливість придбати атрибутику Audi у нашій крамниці – собі або на подарунок.

Підпишіться на наш Telegram та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.