Audi вивела на ринок великий кросовер Q6

Компанія Audi розпочала продаж великого 5-метрового кросовера Q6. Новинка розроблена китайським підрозділом Audi та випускатиметься на місцевому заводі SAIC-Volkswagen.

Audi Q6 за габаритами схожий на Q7, але спільності в дизайні цих моделей немає. Основа Q6 – передньоприводна платформа MQB Evo з поперечним розташуванням двигуна, а шасі сильно уніфіковане з китайським Volkswagen Teramont. У шестимісної топкомплектації на другому ряду «капітанські» крісла з вентиляцією, електрорегулюваннями та підігрівом? є окремі зони клімату для задніх пасажирів.

Базовий Audi Q6 – з трирядним салоном за схемою 2+3+2, причому крісла розкладаються й утворюють рівну підлогу. Шкіряний салон, панорамний дах з люком, дорогі матеріали оздоблення, кокпіт з трьома екранами майже як у електромобілів Audi Q4 e-tron та Q5 e-tron – Q6 дуже далеко попереду Teramont.

Проте моторна гама Audi Q6 та китайського сімейства Teramont однакова. Топверсії 50 TFSI Quattro дістався 2,5-літровий V6 (299 к.с., 500 Нм), у Q6 40 TFSI Quattro та Q6 45 TFSI Quattro ставка зроблена на 2,0-літрову «турбочетвірку» у варіантах форсування на 231 та 265 к.с. відповідно. На старті продажів також доступна спецверсія Edition One з максимальним набором опцій та 21-дюймовими легкосплавними колесами.

Audi Q6 приблизно в півтора раза дорожче за порівнянний за технікою та оснащенням Volkswagen Teramont. За межами Китаю Audi Q6 навряд чи з’явиться.

Підпишіться на наш Telegram та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.