BMW 7 Серії отримала просунутий автопілот

Компанія BMW першою у світі отримала дозвіл на використання в одному автомобілі двох різних систем автоматизованого управління.

З пакетом Personal Pilot L3, який увійшов до списку опцій седана 7 Series, власникам стали доступні електронні помічники Highway Assistant та просунутий Personal Pilot. Набір асистентів коштує шість тисяч євро і поки що пропонуватиметься лише у Німеччині.

Систему Highway Assistant можна використовувати на автомагістралях з конструктивним виділенням розділової лінії. Функція працює на швидкості до 130 км/год та завдяки активному помічнику Active Lane Change Assistant вміє автоматично змінювати смугу руху. Як і у випадку з Mercedes-Benz, дати сигнал до зміни смуги може і сам водій, причому для підтвердження маневру йому достатньо подивитися в бічне дзеркало.

Personal Pilot, своєю чергою, належить до систем Level 3. Він не вимагає постійно дивитися на дорогу, хоча людина має взяти керування на себе, якщо автопілот про це попросить. Користуватися функцією можна, наприклад, у в’ялому трафіку. Вона залишиться активною, поки машина не розженеться до 60 км/год, і весь цей час у водія буде повна свобода дій. Формально це те саме, що пропонує «мерседесівська» система Drive Pilot.

Підпишіться на наш Telegram та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.