DAU TCR Series – темні часи в Шарлотті

Нічна Шарлотта – що може бути краще? Але на жаль, через відключення світла багато пілотів не змогли прийняти участь у 5-му етапі серії. Тим не менш було вирішено все ж таки провести його, і це, здається, було правильне рішення. Принаймні с точки зору глядача етап був яскравий на події. Дякуємо за це нашим військовим і енергетикам – ви найкращі.

Етап «Зона51 Stage Charlotte» відбувся 1-го червня і проводився за підтримки ігрового партнера – найбільшого магазина для кіберспорту – «ЗОНА51»

У першій гонці команда RLR в складі Ілля Ракітіна та Дмитра Заложнікова зайняла 1 і 2 місця – вони впевнено проїхали всю гонку від початку до кінця. А от за 3 місце на подіуму розгорілась справжня битва між Владиславом Міхно та спортсменами з Південної Африки Янерманом Пруісом і Камероном Де Бастосом. Владислав все ж таки втратив місце на подіуму, пропустивши Янермана, а от Камерона він зміг стримати позаду, посівши 4 місце. Також боротьба розгорілась за 6 місце між Євгеном Афанасьєвим та Сергієм Буцевим. Сергій, втративши на початку багато позицій, наздогнав Євгена за пару кіл, і той всю подальшу частину гонки захищав свою позицію і таки втримав її.

У другій гонці через реверс стартової решітки було ще більше боротьби. Переможцем став Євген Афанасьєв, який наодинці впевнено і швидко проїхав від початку до кінця заїзду.

Також і на цей раз боролись між собою дві кращі в серії команди. Перемогла Team Heaped Together з ПАР, зайнявши більш високі позиції ніж колектив RLR, і втримала першу позицію в командному заліку. Боротьба на фініші між ними стало прикрасою всього уік-енду. Подивіться коротенький ролик як це було.

Особистий залік з великим відривом продовжує очолювати Ілля Ракітін, а перед передостаннім етапом серії трійка лідерів прийняла такий вигляд:

  1. Ілля Ракітін – 504 бали
  2. Сергій Буцев – 397
  3. Владислав Міхно – 391…

Командний залік зберігає інтригу в боротьбі за «золото»:

  1. Team Heaped Together – 790 балів
  2. Team RLR – 787
  3. 2P-Race – 605…

Ігрові партнери:

Інформаційні партнери:

Підпишіться на наш Telegram та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.