DS мінімізує кількість комплектацій своїх автомобілів

Французький преміальний бренд DS, який виріс з лінійки моделей Citroen, вирішив кардинально реформувати гаму модифікацій своїх моделей. Компанія пішла шляхом скорочення вибору – з весни 2024 року будуть доступні лише дві комплектації без можливості замовляти опції.

Базовою комплектацією стане Pallas – ім’я, натхнене нагородою Palace, яку присуджують найрозкішнішим п’ятизірковим готелям. Раніше найменування Pallas вже носили моделі Citroen, включно з оригінальним DS, тому назва комплектації, так би мовити, повертається через 60 років після свого дебюту.

Флагманську версію Etoile названо на честь площі Шарля де Голля (раніше відомої як площа Етуаль), що вінчає Єлисейські поля, в центрі якої стоїть Тріумфальна арка, а її бруківка, якщо дивитися зверху, утворює зірку. Etoile також символізує найвищий статус, який набували танцюристи балету Паризької національної опери з XIX століття.

У кожної комплектації буде свій особливий значок, малюнок якого натхненний символами Парижа. Pallas поєднує у собі двері великого паризького палацу та Історичну вісь Парижа (Арка на площі Каррузель, обеліск на площі Згоди, Тріумфальна арка та Велика арка братства), а Etoile ілюструє дванадцять проспектів, що сходяться до площі Шарля де Голля.

Підпишіться на наш Telegram, Facebook та WhatsApp або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

  • ТЕМИ
  • DS