Fiat відродив модель Topolino

Компанія Fiat відродила модель Topolino. Так називатиметься електричний сітікар, близький родич Citroen Ami та Opel Rocks Electric.

Двомісний Fiat 500 Topolino (1936-1955) – предок оригінального Fiat 500. Чутки про воскресіння «мишеня» (саме так перекладається з італійської topolino) ходять багато років, а рік тому висловлювалося припущення, що ім’я Topolino дістанеться електричному сітікару на базі Citroen Ami. У результаті так воно й сталося.

Поки італійці оприлюднили лише одну фотографію Topolino, причому пастельний колір кузова та м’який дах тут явно відсилають до перших Fiat 500. Цільова аудиторія дводверки – будь-який мешканець мегаполіса, який мріє про доступну мобільність з прицілом на екологію. Дизайн у ретро стилі сподобається будь-якому поколінню, але що найважливіше – він змусить водіїв-початківців знову полюбити автомобілі. Такою бачать місію Topolino у компанії Fiat.

Інформації про технічну начинку немає. За неофіційними даними, вона залишиться без змін, тобто Topolino отримає електромотор потужністю 8,2 к.с. та батарею ємністю 5,5 кВт-год. За циклом WMTC (World Motorcycle Test Cycle) Citroen Ami проїжджає 75 км, і цей параметр навряд чи зміниться.

Підпишіться на наш Telegram та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.