Ford Mustang Mach-E перетворили на катафалк та лімузин

Британська компанія Coleman Milne перетворила електричний кросовер Ford Mustang Mach-E на катафалк і лімузин, розрахований на сімох пасажирів.

Фірма Coleman Milne представила першу у Великій Британії лінійку катафалків та лімузинів на електричній тязі. Основою автомобілів сімейства Etive (так називається озеро в Шотландії та одна з кельтських богинь) виступив електричний кросовер Ford Mustang Mach-E з початковою батареєю ємністю 75,7 кВт-год. Його помітно розтягнули в довжину – 6,3 метра для катафалка та 5,8 для лімузина – зберігши більшу частину штатного обладнання, у тому числі бездротову зарядку, мультимедіа з навігацією та камеру заднього виду.

П’ятимісний салон Mach-E Hearse оздоблений траурною оббивкою Black Onyx Sensico із сірим простроченням, хоча колір кузова можна вибрати. Додатково пропонуються задні двері з електроприводом і датчиком змаху, а також висувний майданчик для труни.

У лімузина список опцій взагалі складається з однієї позиції: склопідіймачі для середніх дверей. Такий електромобіль на 114 міліметрів вищий за звичайний і вміщує до семи пасажирів, яких надійно приховують тоноване скло.

Також у гамі Coleman Milne є гібридні катафалки та лімузини Mercedes-Benz E-Class, електрокатафалк Wisper на базі Tesla Model S та катафалки з комерційних фургонів Ford Transit Custom, Mercedes-Benz Vito та Renault Trafic.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.