Ford Mustang Mach-E потрапив до Книги рекордів Гіннесса

Електричний кросовер Ford Mustang Mach-E встановив рекорд за дальністю пробігу на одній кіловат-годині, за що потрапив до Книги рекордів Гіннесса.

Виїхавши з села Джон О’Гроутс на півночі Шотландії з повністю зарядженим акумулятором, команда з трьох осіб подолала 1352 кілометри до мису Лендс-Енд, найзахіднішої точки англійської частини Великобританії, з результатом 1 кВт-год електроенергії на 10,5 кілометра.

Метою поїздки було не стільки встановлення формального рекорду Гіннесса, скільки намагання доказати, що дальність ходу електромобілів вже порівнянна з автомобілями, оснащеними паливними двигунами.

У рекордному заїзді взяв участь Mustang Mach-E Extended Range RWD, оснащений електромотором потужністю 294 к.с. і батареєю на 88 кВт-год. Паспортний пробіг на повній зарядці у такого кросовера складає 610 кілометрів, проте випробувачі довели, що в реальності можна проїхати понад 800 кілометрів. Причому на маршруті довжиною 1352 кілометри їм довелося заряджати акумулятор лише два рази, витративши на це 45 хвилин.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.