Ford покращив електричний Mustang Mach-E

Ford покращив Mustang Mach-E. Головне нововведення – модернізовані батареї, які не тільки забезпечують збільшений запас ходу, а й швидше заряджаються.

Найдоступніша версія Mustang Mach-E тепер здатна проїхати без підзарядки на 32 кілометри більше – запас ходу було збільшено до 402 кілометрів. Аналогічну надбавку отримав і «далекобійний» кросовер, одного заряду батареї якого вистачає відтепер на 515 кілометрів. Ну а час заряджання з 10 до 80 відсотків скоротився до 32-36 хвилин, що на 20 відсотків швидше, ніж раніше.

На розгін з місця до 60 миль на годину (97 км/год) оновлений Mustang Mach-E витрачає 3,3 секунди, але це стосується лише електромобілів з опцією Performance Upgrade, вартість якої становить 995 доларів. Для порівняння, Tesla Model Y Performance робить цю вправу на 0,2 секунди повільніше, поступається «Мустангу» й Porsche Macan 4 Electric.

У самій компанії відзначають, що модель 2024 модельного року – це найшвидший серійний Mustang Mach-E. Ціни вже оголошені: від 39 995 доларів за базовий варіант до 59 995 доларів за топовий Mustang Mach-E Rally.

Підпишіться на наш Telegram, Facebook та WhatsApp або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.